Agneta

Vytekly mi baterie v žehličce, jak to vyčistit?

Co s tím? Jak je vyndat? Když na ně šáhnu – nevyteče to ještě víc? (z vlastní praxe vím, že čím víc se šahá, tím víc to teče)Šlo by to s gumovou rukavicí? A nějak omýt? Ta „žehlička“ je zespodu na vlhkost zvyklá, ale nahoře, kde se drží jsou ty baterie…

Odpovědi
www

Nejsi první, komu se podceňování výměny baterií vymstilo. Stačilo dotaz zadat do vyhledávače, viz rady a zkušenosti ostatních:
Doplňuji:
www.google.com/m?q=Vy­tekl%C3%A1+ba­terie+%C4%8Di%C5­%A1t%C4%9Bn%C3%AD&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Vy­tekly+mi+bate­rie+v+%C5%BEeh­li%C4%8Dce,+jak+to+vy%C4­%8Distit%3F&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

anonym

Musíš ty baterky vyndat jemně, něžně a rychle (prostě se s tím ´nepatlej´)… – jak píšeš, „čím víc se šahá, tím víc to teče“…
;-D
Pak omýt isopropylem, ale bylo by vhodné ji rozebrat a umýt i vevnitř – jinak hrozí poškození stěžejních oblastí.