vevinka007

Vytahování stehů :'(

Už jsem jednou byla vytahovat stehy po první operaci lokte a teď jdu zas po 2.operaci lokte :'( Příšerně to bolelo, já to zítra nepřežiju! :/
Je to bolestivé a odporné.. Ty kleště.. Nebo co to vlastně je? Čím to vytahují? Bolí vás to?!
Mě hrozně, nevím co dělat, aby to zas tak nebolelo :( Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Děvče – ty blbneš a stresuješ se z každé maličkosti. Vytahování stehů je proti zaražené třísce do zadku příjemná záležitost.
Takže nevidím důvod proč bys to zítra nepřežila. I když – pamatuji příběhy, kdy když začal pacient bláznit, tak mu doktor klidně jednu natáhl, a byl hned klid. A rodiče ještě doktorovi poděkovali.
Takže jdi tam s pocitem, že už konečně se těch nití z loktu zbavíš, a že už budeš vyléčená.

Další odpovědi
panxnotdead

Podle toho kdo to dělá.. Já mám hrozný problémy se zubama a skalpelem mi obřezali celý dásně, pak mi vyřezávali zub a to teprve bolelo.. Buď ráda, že je to loket a né ústa :)

zzzzz

Mě teda vytahování stehů nebolelo, jen to tak trochu štíplo. Ono záleží na tom, jak ta rána vypadá, pokud není zahnisaná, nemá tam co bolet. Neboj, přežiješ to, přežila si operaci a ta je podstatně horší. Vůbec se tím dopředu nestresuj, minule tě to mohlo bolet proto, že tam mohla být infekce.

hanulka11

Nedělej kravál , přežiješ ještě horší věci- nebuď měkota a přestaň se litovat.
Co až budeš mět rodit ?????

led

Prežila si prvú operáciu, prežila si prvé vyťahovanie stehov, prežila si druhú operáciu, už si skúsená dáma a teraz máš strach? Prežiješ aj takúto jednoduchú prácu. Dôležité je nestresovať sa a myslieť na krásnu a príjemnú budúcnosť bez stehov.

briliant

Dávej si pozor, na to se umírá!