registrovana

Vytáčí vás ty negramotné otázky týkající se amnestie ve vztahu s místními tazateli či jejich rodinnými příslušníky?

Mě teda jo.

Nejlepší odpověď
quentos

mě taky. A ještě si ti negramoti dovolí psát do soukromé pošty dotčené reakce, když člověk po právu reaguje. Žádná amnestie, zavřel bych je, až zčernaj.

Další odpovědi
beer

Mne taky a to tak, že velmi !!
Možná kdybychom je všichni oprávnění ined mazali, zmizeli by alespoň odtud.. ))

briketka10

no to je ono bydlím v ghetu rómů !
mám někdy strach jít večer ven
a dnes musím na nákup jéje kolik
jich asi propustí z jejich bandy ??

bolak

Já mám stejně ten pocit, že kikina je všechny pustil jen proto, aby to tu po jeho odchodu celý poslali do kopru, kriminalita stoupla tak jako nikdy a von pak mohl kroutit hlavou a říkat: „Vidíte, vidíte… tak tohle za mě nebylo…“

www

Samozřejmě.
Navíc, když čtu ve zprávách ty srdcervoucí příběhy, jak chudák rodina čeká před kriminálem na otce, bratra i strýce současně.. chce se mně blejt ☹.
No a pak to vidím znovu tady. Proto rozhodně souhlasím v tomto případě s mazáním.

redy

Jo a není to všechno, ještě příde další vlna myslím že se máme na co těšit,
Už teď se bojím jít ven:(

Doplňuji:
Zařadila jsem odpověď pod jinou otázku, tak ji smázněte
omlouvám se

LejdyTerr

Mě vytáčí nejen otázky o amnestii, ale i další přiblbé dotazy, které akorát ty zajímavé odkopou dozadu. Taky mám plno otázek, ale nebudu tím zahlcovat net. Kdysi to tady bylo místo, kde jsem se něco dozvěděla. Teď je to tu jen přehlcené dotazy puberťaček, kriminálníků a volů.....

Rocker

Quentosi,oni už ve většině případů černý jsou:-)