lizatko11

Vysychají barevné křídy na vlasy?

Mám barevné křídy na vlasy v kulatém pouzdru ve tvaru pudru se zrcátkem, ale nebudu je cca rok používat a bojím se že by mohly vyschnout, ale nejsem si jistá. Na internetu jsem to nikde nenašla, prosím, víte někdo jestli to vysychá nebo ne? Děkuji :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Monca_a

Ne,nevysychá

Křídy? Jak by mohli vyschnout?? Myslím že mám ty stejné… Takové pudříky ale bohužel schnou po nich vlasy.. A je jedno jak jsou staré/nové nebo jaký maji tvar.. Lze barvit i normal křídami ale to vlasy jsou suché ještě víc.. Teť vsázím na melíry..

STUDENTKAEVA

Ne,nevysychá