zjentek

Vysvětlí mně někdo, proč nemůžu do krámu v respirátoru FFP3 s výdech. ventilkem za daných podmínek?

Přece podmínky jsou dány tak, že dnes už do krámu mohou jen lidé s dostatečnou ochranou vlastní osoby, takže by se tam neměl vyskytovat již nikdo s ochranou, která by nechránila jeho samotnýho, čili konečně mají respirátory a masky s výdechy smysl. Děkuji.

Nejlepší odpověď
da ny

Nejde jen o ochranu vlastní osoby, ale zároveň i všech dalších osob.
V obchodech v čase návalu, dochází k bližšímu kontaktu.
Výdechovým ventilkem ohrožujetepředevším ty ostatní. Informací byly plné TV.

Další odpovědi
Dochy

Co přenos na další sliznice? Třeba přes oko?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Bohužel nečtu TV.

Ale ty ostatní sliznice – ok, to dává smysl.