zjentek

Vysvětlí mně někdo, jak to mohly všechny ty slépky přežít?

Video v čase 3:10>>>https:­//www.novinky­.cz/domaci/cla­nek/ani-ne-deset-minut-a-mate-po-zivote-lici-spoust-seniorka-z-moravske-nove-vsi-40364445#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=nKjlDud5RUN-202106251310&­dop_id=40364445&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
Drap

Snadno, zalezly pod něco a jak byly vyděšené, tak se nehýbali a takto to přežily

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.