hanny 2

Vysvětlí mi to někdo?

Narazila jsem na server „toppotraviny"a v sekci "NOVINKY“ nabízí
14 druhů lanýžů 1gram za 0,00Kč.Kdybych si to objednala,co by mi vlastně přišlo?

http://www.top­potraviny.cz/la­nyze-cerstve/

Odpovědi
huxa

asi to mají zadarmo :3 asi už vím, co budu mít zítra k večeři

jinak čistě vážně-asi to znamená, že to mají novou položku a ještě ji nemají na skladě (či ji vůbec nemají skladem). a nebo se jen webmajster upsal

Lucijej

Když jsem se proklikávala objednávkou, tak cena je za kus, takže bych to viděla tak, že ti zašlou na ochutnávku 1ks grátis, ale samotné by to asi za poštovné nestálo, leda, že bys sis k tomu objednala něco dalšího. Ale možná se pletu.

player242

možná se jen snaží aby si to zákazníci objednali a pak dobírkou zaplatili majlant