Avatar uživatele
Karlos24

Vysvětlí mi někdo význam tohohle?Viz foto

Prostě trávník cca 5×25m skoro uprostřed nové silnice v Plzni na Borech. Nenapadá mi žádný recionální vysvětlení k čemu by to mohlo sloužit:-)

http://czic.ic­.cz/DSC.JPG

(Levá část komunikace, pře mostem)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mj81, kapka před 4569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Miesto pre parkovanie policajného auta a policajný radar na meranie rýchlosti. V tráve sa ľahšie schovajú.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Prostor pro odpočinek a přepřahání koňských potahů.
Doplňuji:
To bude někde na té nové propojce, ještě jsem tam nejel.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Ve skutečnosti to není jen těch 5×25, když se mrkneš dál, tak tam na něj navazuje další užší pruh trávníku a jde až za zatáčku.

Buď je to chyba a je to nedodělané.
Nebo to může být schválně, všimni si že ta stezka co vede vedle silnice zničeho nic zabočí do silnice. Takže by to mohlo být jakési preventivní opatření, aby auta nenajížděly na obrubník.

Poslední věc která mě napadá, že se tam chystá zastávka autobusu, a jde tedy o provizorní řešení do doby než tam dopraváci postavěj značky. Což se mi zdá jako nepravděpodobnější důvod, vzhledem k tomu náhlému vbočení a vybočení chodníku do a ze silnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Když jsem se podíval, musel jsem se zasmát. Vůbec netuším k čemu to může být. Odstavný místo pro řidiče to určitě nebude. Možná jim došel asfalt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepovedená fotomontáž!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je to jasné UFO, tedy nevysvětlitelný jev. Nebo že by projektant udělal chybu ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a co v protisměru ty betónové zábrany???

je to vůbec funkční komunikace?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Rozesmáli jste mě. Všichni. Ale strašně! A nejvíc Led.

před 4569 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak kromě bolaka, ten na to jde racionálně, tomu by se asi nelíbilo, kdybych říkala, že mě rozesmál. 🙂

před 4569 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek