quentos

Vysvětlí mi někdo ten humbuk okolo Vémoly a Végha?

Já tomu jejich „sportu“ teda vůbec nerozumím, takže to taky tak berte. Proč byl Vémola tak zlomený, když ho Végh porazil (navíc v odvetě – to se přece dalo předpokládat, že když je to odveta, štěstí se obrátí, ne?), že dokonce ohlašoval konec kariéry? A proč se tomu říkalo „zápas století“? A letos se proti sobě chystají znovu… proč? Jde o světové špičky v tomto „sportu“?

Nejlepší odpověď
Kelt

Podstatou jsou peníze, udělat reklamu, vyprodat halu. Novináři s nimi natočí pár rozhovorů, hoši sehrají divadlo, vítěz řekne, že se na to dlouho připravoval a že si toho velmi váží a že to byl zatím ten nejtěžší zápas, poražený bude hledat chybu všude jinde než v tom, že byl lepší soupeř. Kolega to sleduje občas na počítači, mně se víc líbí ženské ve tomto „sportu“ .

Další odpovědi
anonym

Začalo to obrovskou medializací onoho zápasu století. Šel o duel mezi 2 nejlepšími zápasníky v Československu. Vémola byl podle všeho favorit, ale po pár sekundách prohrál, což nemohl skousnout. Na počest toho vítězství natolčili snad i dokument o Attilovi. Bylo jasné, že Vémola bude chtít mít odvetu a získat zpět titul nejlepšího zápasníka.

Teď prolétl médii mini souboj v Airbiku (výzva), který vyhrál Vémola. Je to však jen útěcha a prý se velká odveta v kleci chystá.