pizlicka

vysvetlete mi prosííím.drape,ty budeš vedet........­..............

co ma michal kole spolecneho s plavanim?porad se to tu nadhazuje a ja se stale nechytám.kuji:-)
Doplňuji:
tak se zeptam primo........­........MICHA­LE KOLE,JAK TO S TEBOU JE????ALE PRAVDU:-)))

Nejlepší odpověď
Drap

Vysvětlení je jednoduché. Michal ač sám neplavec, je mládík, ani ne třicetiletý, svobodný, znalec PC a některých dalších technckých oboru. Vzhledem k tomu, že je v invalidním důchodu a je tedy převážně doma a má dostatek času na vymýšlení otázek. Zřejmě od mládí ho zajímajá plavání a vše kolem něj a líbí se mu urostlé plavkyně v plavkách ovládající různé styly, včetně plavání pod vodou. Proto většina jeho otázek směřuje do tohoto prostředí. A že jich opravdu dokáže vymyslet.
Doufám, že se Michala nedotkne toto zveřejnění, jsou to vše informace,které uvedl sám na těchto stránkách.
Takže : Plavání zdar !
Doplňuji:
Kdyby mu zde přítomné ženy a dívky poslaly video či foto v plavkách, možná ještě lépe v bazénu, a napsaly, že zvládnou 50 bazénů, tak by ho to jistě potěšilo.

Další odpovědi
bolak

ty to nevíš? Michal byl v minulým životě bazén…

Damiana

Zeptej se kolegy Kolesy v interní poště (třeba ti prozradí nějaké soukromé tajemství!) nebo se podívej na jeho stránky.
http://michal­kolesa.funsite­.cz/

anonym

Pizlicko, pokud bys chtěla odpověď jenom od Drapa, asi bys mu napsala do interní pošty, takže se přidám se svým poznatkem také – silně podezřívám Michala, že vlastní (má) plavecký bazén a prostřednictvím tohoto serveru si na něj shání klienty. Trochu mne zaskočil dnes s dotazem na sexuální služby pro neplnoleté, ale to asi moc vybočovat z Michalovy linie nebude. Třeba uvažuje na bazéně o rozšíření nabídky služeb.
Podle mne je to provokatér a bude prostě „srandovat“, pokud bude schopný dýchat.
Ráda bych se také dozvěděla, jestli Michal sám plavat umí, nebo to chce jenom všechny naučit. Krásně při tom ale „mate tělem“, takže se taky ráda dozvím, jak to vlastně je.

arygnoc

DraP.

a ja som si myslel, že je fakt vodník.
Hm, ako to len deťom vysvetlím (že vodníci existujú, teda vlastne neexistujú) …

anonym

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/13974

Zdroj: http://michal­kolesa.funsite­.cz/

anonym

Záhy po této osobní otázce se objevila další, zřejmě inspirovaná touto, kde jistý nejmenovaný uživatel vložil dotaz, jaký je názor na variantu, zda by v podobných případech neměl duševně nemocný tazatel dostat BAN.
Otázka byla krátce nato smazána, leč zřejmě vypovídá o postojích části komunity.