Vystudovali jste vysokou školu? (Prosím hlasujte jenom vy dospělí)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Ano

Ano jenomže velmi dávno a dnes zcela nepotřebný obor a tudíž jsem dlouhodobě bez práce. Je srandovním paradoxem že fakulta téhož směru existuje dodnes, chrlí absolventy a produkuje akorát nezaměstnanost.
Jenomže – to páni profesoři slyšet nechtějí, přišli by o práci rovněž.

Další odpovědi
Deli

Ne

A nelituju toho.

jendahun

Ne

Vystudoval jsem sice střední,ale zato v nejvyšším místě na mapě a v nejsevernější části republiky.Ve Šluknově.To se taky počítá,ne?

Lucijej

Ano

Ano a bylo to prozatím moje nelepší životní období a to jsem celou dobu u toho pracovala na poloviční úvazek.

hanulka11

Ne

Ella

Ne

musela jsem jít pracovat… a lituju akorát těch mejdanů :)

Michal Kole

Ne

Se 2 čtyřkami na maturitě by mě ani nevzali nebo vyhodili hned v prváku.

Nikkol

Ne

www

Ne

Hlavně díky neskonalé lenosti a „jiným zájmům“ už na střední 😁

quentos

Ano

kapka

Ne

rosinka

Ne

Jako Deli, tohoto nelituju.

MILAN1961

Ne

kropitko

Ne