Ganymede

Vystouplá žíla. Máte někdo s tím zkušenosti??

Dobrý den, z ničeho nic mi nějak přes noc vystoupla žíla na hrudníku, no lépe řečeno je hodně viditélná, jediné čeho jsem si včera všimla bylo to, že mi nějak bylo blbě jakoby nějak srdce divně zatlouklo trvalo to tak sekundu a zamotala se mi hlava a pak zase klid a tak asi třikrát mi to udělalo..
Jít k doktorovi nebo zase hypochondřím?? :D
Nechci tam chodit kvůli každý kravině :D Máte někdo s tím zkušenosti?? Třeba se Vám to taky stalo…
_____________­________________________­___

Ono to nakonec nebyla ani žíla :DDDD ale od černého provázku se to nějak obarvilo, ale vypadalo to jako žíla :DD

Nejlepší odpověď
gecco

Hypochondříš – tedy, velmi pravděpodobně…
😉
Cévy, které zásobují srdce, nemáš na povrchu hrudníku šanci vidět.
___
Na druhou stranu (pokud si sama neporadíš) – je lépe zajít k doktorovi 3× zbytečně, než jednou něco opominout.
_____________
Tak to je dobrá diagnoza…
😉

Další odpovědi
anonym

Mně modrala varlata – rifle pouštěly barvu. 🙂

isteron asi zaspal doplnění otázky 🙂

anonym

Já jsem zase pořád slyšela nějaký kroky, tak jsem si sundala manžestráky 🙂

isteron

Určite k lekárovi ! S krvným obehom a srdcom sa nežartuje ! Som pokročilý , 37 rokov,
pacient kardiak , arytmia – fibrilácia, arteriosklerotik, absolvent 1 mozg. príhody. Majú ma 4 lekári v dispenzári .

ivzez

Já bych se srdcem a závratí neriskovala.
Upalujte k doktorovi!

gecco

Barbakane – hlavně, že i neupadla…
😉

anonym

gecco, co ty víš. Mám nějak písklavý hlásek. 🙂