Blecha11

Vystěhování zletilého dítěte z bytu

Zdravim, potřebuji poradit. Matka mě chce vystěhovat s bytu, nemám ale kam jít. Školu jsem dokončila nedávno. Do práce nastupuji v pondělí, ale první výplatu dostanu až za měsíc a půl. Děkuji za odpověďi
Doplňuji:
Zajímalo by mě, co mohu dělat, abych mohla ještě aspoň měsíc zůstat doma…

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině se s matkou nějak rozumně dohodnout.

Další odpovědi
fcoop

Určitě to nebylo tak,že se máma jednoho dne probudila a rozhodla se,že tě vyrazí.
Co můžeš dělat......... nikdo ti „správně“ neporadí,když nezná situaci.
Takhle z vody – nějak se dohodnout?

quentos

… a otázka zní…?

GM

Žádná matka nevyhodí svoje dítě z bytu jen tak. Co můžeš dělat abys mohla zůstat doma víš asi nejlépe jen ty sama. Nikdo z nás nezná důvod, proč tě matka chce vystěhovat, že by drogy, dluhy nebo něco podobného? Pochlub se.