lalisasa

Je možné vystěhovat věcí člověku, jemuž jsme předběžně pronajali garáž bez podepsané smlouvy atd.?

Vystehovani garaze bez smlouvyčlověku

Pronajimam garaz. S jednim clovekem jsme se domluvili o tom, ze zaplati nejakou castku za to ze mu dame klice a pak podepiseme smlouvu. Nastehoval si tam vsechny veci ale uz se neozyval. Mel klice, byl tam bez pisemne smlouvy, a neodpovidal na to, aby si to vyklidil. Trva to od srpna. Muzeme mu veci vystehovat a uschovat a pronajmout garaz jinymu, protoze uz je to dlouho jen tak?

Odpovědi
Drap

Uschovat je jinam můžeš, pokud nemá k prostoru žádná práva.

Kryšpín

I ústní smlouva platí, měl by být vyzván na zaplacení