adas

Vystaví mi doktor nový zdravotní průkaz?

Ztratila jsem nedávno vystavený zdravotní průkaz. Chci se zeptat, zda mi doktor vystaví nový, aniž bych musela opět platit 400,–. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Určitě ti vystaví duplikát a nevěřím,že by žádal další polpatek.

Drap

Asi záleží na doktorovi, zkus se zeptat

WeeBear

Záleží na ochotě doktora. U naší doktorky to stojí 150,– .. Ale duplikát by Ti (kdyby byla ochotná) mohla dát zdarma. Záleží na doktorce a domluvě.