relux

Vysoká škola okultních věd? Kde?

Existuje v České Republice vysoká škola okultních věd? Jestli ano, kde?

Nejlepší odpověď
Drap

Neexistuje.

Další odpovědi
anonym

V ČR ne, jsme zaostalým státem…
Ale poptej se v Bradavicích, tam se vyškolil i Harry Potter…
;-D

Mapel

O těchto vědách by ses asi něco naučil na církeních školách.

MK44

Vysoká škola okultních věd zatím v republice chybí. Ale kdoví, čeho se tady ještě dočkáme. Nejblíže k tomu bude mít teologická fakulta. I když … ony jsou školy, na nichž lze získat titul způsobem vpravdě okultním.