Avatar uživatele
Natas

Vysoká škola – jaký obor??

Chtěla bych se zeptat ohledně vysokých škol. Jaké obory můžu jít studovat, pokud mám zaměření na společenské vědy a biologii??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3725 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co znamená „mám zaměření“???
___
Obecně – po úspěšném složení maturitní zkoušky se můžeš přihlásit ke studiu na libovolný obor libovolné VŠ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Na stránce najdete odpověď na obě otázky. Jenže biologie patří na jinou fakultu než společenské vědy. Myslím si, že nejlepším řešenším je obrátit se ve škole na výchovného poradce, který má přehled o všech vysokých školách a oborech, které se budou otvírat.

http://www.vy­sokeskoly.cz/te­ma#prirodni-vedy-a-nauky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud máš maturitu, ta můžeš studovat jakoukoli školu, bez ohledu na obor. Jen si musíš vybrat a složit přijimácí zkoušky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Natas

Studuji na všeobecném gymnázium a od 3. ročníku jsme si vybrali semináře, ve kterých se daným předmětem zabýváme hlouběji. V mém případě je to biologie a společenské vědy. Jsem si vědoma, že každý z těchto dvou předmětu je na jiné fakultě. Ale byly mi doporučeny v případě, že bych se chtěla zabývat psychologii a speciální pedagogikou. Jenže po dni otevřených dveří jsem zjistila, že na tyto obory je velký nátřesk, tak bych ráda, abych měla i jiné obory v zásobě......

před 3723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce