DIH

Vysoká škola

Když někdo dělá VS jak často chodí na zkoušky.? Já jen jestli jde dělat VS z dálkově z ciziny.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Vždy na konci zimního i letního semestru. Existují i školy, kde se dá studovat po internetu a do školy se zajde jen pár krát za rok na zkoušky. Někteří učitelé jsou ochotni i místo testu zadat seminárku.

Další odpovědi
Lucijej

Zkoušky na VŠ jsou shrnuté do zkouškového období, které je zrhuba 4 – 6 týdnů na konci semestru (2× do roka). Počet zkoušek je individuální – záleží na oboru, na ročníku, na semestru.. Někdo dělá zkoušku jednu za týden, někdo se přihláší i třeba na tři v jeden den. Konkrétnější informace zjistíš na webu dané školy – harmonogram výuky nebo kontaktuj studijní oddělení.
Ale ikdyž je výuka „dálková“ tak se vyžaduje účast na konzultacích v průběhu semsetru, některé školy je mají jednou měsíčně od pátku do neděle, jiné třeba jeden den jednou za dva týdny apod. – to zase zjistíš na webu dané školy.