mallone

Vysoká škola

Na jakou veřejnou VŠ jit (nejlepší vaše zkušenosti) jak to zařídit s koleji a hlavně jak to zvladnou s penězi? Chci pryč z domu od rodiču.

Nejlepší odpověď
Drap

Školu si musí každý vybrat sám, podle toho co chce a co ho baví. Bez pomoci rodičů a jistého finančního zázemí to je však velmi obtížné.

Další odpovědi
Lucijej

No když ti nezáleží na oboru, tak si vyber tu nejvíc vzdálenou, abys měl nárok na kolej. Ale to ještě neznamená, že tě přijmou – budeš to muset taky skoubit s tvými schopnostmi a vědomostmi.