cip

Výslužné aneb doživotní renta „zadarmo“?

Dobrý den, chci znát Váš názor na výslužné u policie, armády či jiných záchranných složek. Co si o tom všem myslíte-je spravedlivé pobírat doživotní rentu za to že někdo chodil do práce aniž by se za celou dobu zúčastnil jakéhokoliv ostrého výjezdu-je to v pořádku??? Neřeknu pokud lidé nasazují vlastní životy za záchranu ostatních, ale takhle..? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

Mám vynechat sprostá slova?

Další odpovědi
barnajka

Měli jsme v baráku jednu takovou gumu zelenou :)) Už roky je v důchodu – měl nárok na předčasný, jak kdyby dělal nevím co! Přitom si celou svou policejní „kariéru“ vozil pr.el v autě, buzeroval lidi a chytrý byl jak rádio. Doma se vždycky bavíme historkou, jak těsně před 1989 odjel na jakýsi školení – dmul se pýchou, jaký kariérní postup ho čeká…a bumho! Padl režim a měl po ptákách :P

gnosis

tezko rict.

ano, myslim, ze hasici, kteri z aut vystrihavaji roztrhana tela po autonehodach nebo lezou do horicich baraku si dozivotni rentu zaslouzi. na druhou stranu policista, ktery treba cely zivot prosedi v aute asi ne.

ale jak bys chtel rozhodovat kdo ji dostane a kdo ne? podle vystrilenych naboju? podle poctu zachranenych zivotu… ? je to na dlouhou diskusi.