dudu

Vyslovíte prosím názor k záměru koupit jako narozeninový dárek dotykový tablet Lenovo Tab M10 16 GB?

Moje paní domácí se zanedlouho dožije velmi významného životního výročí. I když je letitá dáma, má celkem slušné uživatelské dovednosti s operacemi na PC nebo s chytrým telefonem. Nyní bych jí rád umožnil využívat také tablet. Výše zmíněný produkt jsem, coby osoba neznalá, vybíral hlavně s ohledem na svoje finanční možnosti. Přesto bych se nerad stal obětí špatné reklamy. Proto uvítám a děkuji za každý názor či radu vybrat té „mojí“ třeba něco tzv. lepšího.
Zdroj: https://www.da­tart.cz/dotyko­vy-tablet-lenovo-tab-m10-16-gb-cerny-za4g0083cz.html?ut­m_source=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=07+-+PLA+-+Notebooky+a+IT+-+skript&utm_con­tent=Notebooky+a+IT+Tech­nika+%7c+Table­ty+a+%c4%8dte%c4%8dky+ek­nih+%7c+Table­ty+%7c+1000-4999&utm_term=

Odpovědi
Hufnágl

Myslím si, že bych oné starší dámě, plně vyhovoval. Cena/výkon!