Výsledky z posledních odběru krve …

jak jsem mela to aslo 834.47… tak jsem mela anginu a zase se zhoršilo až na 915.22..... takže me doktorka posíla na vyšetření ke krčnímu ))) prej bude kontrolovat krk nos uši...... matka zase začala že at počítam s tim že mu řekne že dýcham pusou i když nemam rýmu a ono ji to pekne se*e… takže říkala že me klidne necha at me nosní mandle vytrhali…nechapu co s tim furt ma , je to moje vec ne?… a teda mam se s doktorem poradit co s tim jestli aby me zase nasadila antibiotika nebo at mne pichaji nejakou davku......))
a ja jsem se doktorky ptala jestli by pomohlo kdyby me vytrhli mandle z krku a říkala že se i kvuli tomuhle jdu tam poradit…
Doplňuji:
při nosních mandlích se taky uspí?..

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj, čísélko. Doufala jsem, že je Ti lépe. Neboj se, na krčním Ti doktor udělá vyšetření a zjistí, jak to s Tebou vypadá po těchto stránkách (uši,nos,krk). Pravdou je, že to vysoké aslo může být způsobeno tím, že Ti krční mandle špatně fungují. Měla jsem s tím v 25 letech také problém. Nakonec doktor zjistil, že opakované angíny mám díky nefunkčním krčním mandlím. Šly pryč a je pokoj.
Neboj se. Nikdo Ti ani nosní, ani krční mandle nebude trhat bezdůvodně. Na to, že dýcháš pusou, upozorni lékaře sama. Může to právě s nosní mandlí souviset. Tvé zdraví je opravdu Tvá věc. Matka nemůže doktora přinutit, aby Ti provedl zákrok jen na základě jejího přání. Na druhé straně si myslím, že maminka je ze Tvých zdravotních problémů nešťastná a že by souhlasila úplně se vším, jen aby Ti to pomohlo.
Neboj se toho, vyšetření nebolí. Pokud jde o trhání mandlí, tak kdyby na to došlo, dá se provést v narkóze. Držím palec a dej vědět, jak jsi dopadla.

Další odpovědi
hanulka11

nějak těch antibiotik más poslední dobou moc v krátké době za sebou – máš zřejmě velmi oslabenou imunitu
něch si udělat všechna vyšetření co doktorka navrhuje musí se přijít na to ,co vysoké ASLO způsobuje .

Některé části lidské tkáně – srdečního svalu, ledviny, výstelky kloubů atd. mají imunologicky podobnou strukturu jako streptokok. V některých případech si to tělo splete a místo aby tvořilo protilátky jen proti streptokoku, tvoří si je i proti těmto tkáním. Výsledkem je zvýšený Antistreptolysin. Vysoká hladina ASLO tedy udává, že v těle koluje nebezpečné množství protilátek nejen proti streptokoku, ale i proti vlastním tkáním. Jde vlastně o autoimunní onemocnění. ATB se podávájí, aby zničily streptokoka, který produkuje streptolysin. Tělo by si pak netvořilo proti němu protilátky (ASLO).Pak by nebyly napadané i výše jmenované tkáně. Pokud i při vyhubení streptokoka trvá vysoké ASLO, trvá tvorba protilátek proti tkáním a nebezpečí poškození těchto tkání.

http://www.on­tola.com/cs/co-znamena-vysoke-aslo

huxa

oni rádi trhají mandle… Teď je angínová epidemie, nejdříve ji musíš vyléčit antibiotiky, poté si kup vitamíny bion3 (dražší, ale pomůže), dále se zkus poradit s OL na možnosti homeopatik…

trhání mandlí je bráno jako operace a doktoři za jejich trhání dostávají slušné penízky, proto je rádi trhají :)

Drap

Otázku jsem nepochopil, nevím na co se ptáš.