honzasks

Výsledek rezonance – koleno

Mám výsledky magnetické rezonance – zmnožení nitrokloubní tekutiny, bakerova pseudocysta, ruptura ACL, myxoidní degenerace zadního rohu mediálního menisku. Můj doktor je na dovolené, jen by mě zajímalo, co se s tim asi bude dělat. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Než se váš doktor vrátí z dovolené,začněte užívat Wobenzym.Měla jsem podobný nález,bez prášku od bolesti jsem ani nemohla chodit a po týdnu se to zlepšilo o 90%.Pomůže to hlavně na ty nitrokloubní tekutiny a pseudocystu.