Vyšla z vašich úst tato přísaha ?!

Přísahám na svou čest, že o všem, nač budu soudem tázán, vypovím úplnou a čistou pravdu a nic nezamlčím.

Nejlepší odpověď
Jikra

Naštěstí ne a doufám, že už to tak zůstane. Naposled jsem přísahal v Pionýru a
to už je snad zaplať pánbůh promlčený.
Doplňuji:
Podotýkam, že přestože jsem držitel vojenké knížky, tak nějakým řízením osudu jsem se úspěšně vyhnul přísaze socialistický vlasti.

Další odpovědi
jendahun

Ano,v únoru.Myslím že tak to nějak znělo.Nejsem kriminálník,byl jsem jako svědek.Pod hrozbou 50.tis. jsem se musel dostavit.
Doplňuji:
Přečtou to za vás a musel jsem říct že přísahám.

klumprt

Já jsem tedy svědčil před soudem dvakrát (v trestní věci) a nepamatuju se, že by po mně nějakou přísahu chtěli.