Vyskytnou se inzeráty s přibližným zněním…

… :prodám větší množství alkoholu + slepeckou hůl grátis ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Tak sranda by měla být, tak proč ne humorné inzeráty. Prodám odjištěnou bombu. Značka: Spěchá. Jenom legrace a nic více.

Další odpovědi
bolak

Jasně že to vezmou, ale musíš si pospíšit než tě někdo předběhne. Pamatuju když bouchnul Eyjafjallajökull, tak hned druhej den ráno vyšlo v inzertníku tučným písmem:

PRODAM CHATU NA ISLANDU.
ZN: KRASNY VYHLED Z OKNA AZ NA PARAPET.

anonym

Na Aukru už byl podobný, ale bez té slepecké hole.
Asi ji prodejce po požití naopak bude sám potřebovat.

Michal Kole

Sice tento humor není na místě, ale zase záleží na nátuře člověka. Někteří lidé si i ze svého zranění dokážou sebrat a méně psychicky odolní jedinci upadnou do depresí ?