slevin

Vyskakuje mi lišta PubMatic, i když ji stornuji, nebo zavřu. Poradíte, co s tím?

Původní neotázka
vyskakuje mi lista pubmatic.kdyz ji stornuju,nebo zavru,tak zas.co s tim?

Nejlepší odpověď
ivzez

Slevine, s takovým přístupem se jednoho problému
snad (???) zbavíš, ale spoustu dalších si přivodíš.

Chceš-li odstranit problém v PC, je většinou potřeba uvést
operační systém a konkrétní program, kterého se problém týká.

V případě lišty odhaduji problém v některém internetovém
prohlížeči (Internet Explorer nebo používáš jiný?)

Lištu bude nutné odinstalovat (postup bude záviset na konkrétním
prohlížeči a na programu, s kterým sis ji nainstaloval).

Do budoucna ČTI VŠECHNO, co instalační program píše,
a ODŠKRTNI všechno, co nainstalovat nechceš.

Sledování instalace sice není tak pohodlné, jako „automatické odklikávání“,
ale zamezí problémům s nechtěnými nainstalovanými programy či lištami.

————
Doplňuji:

Odstranění Ads.Pubmatic z Chrome, Internet Exploreru, Opery a Safari (německy):
http://www.trojaner-board.de/178537-ads-pubmatic-com-redirect-entfernen.html

Nestahuj na to další program, mohl by sis nainstalovat další „havěť“!
Po odinstalaci PC zkontroluj antivirovým programem.

——
A do budoucna si opravdu hlídej, co dělají/nabízejí instalační programy. Ještě lepší je nestahovat programy ze Slunečnice a podobných serverů, ale přímo od výrobců programů ► málokterý výrobce přidává do instalačky nežádoucí programy…