Zajímalo by mě, v jaké výšce se nacházejí madla v autobusech.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5895 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Některá jsou na sedadlech, jiná před skly, další nahoře …
Nebude žádná normalizovaná výška, bude se to lišit model od modelu.
|
0
před 5895 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
madlá sú vo rôznych výškach aby ich mohli použiť i deti i rôzne vysokí dospelí
|
0
před 5895 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek