Ametyst

Vysílá u vás v kraji typické krajské rádio, které není součástí celorepubliko­vé sítě?

U nás vysílá rádio Orlicko, o jiném nevím.

Nejlepší odpověď
Kepler

Takových rádií, které vysílají jen na omezeném území je docela dost. Napadá mě třeba rádio Haná nebo Apollo. Ze zahraničních rádio Jerevan 😊.

Další odpovědi
Viktorie II.

U nás rádio Vysočina, které velice ráda poslouchám.

paul1

Máme taková, ale já nejraději poslouchám Country rádio.

elkon

Ano, mnoho.

Justin1

Nevím, jestli má i Praha svoje lokální rádio, ale z Karlovarského a Jihočeského kraje si pamatuji, že tam regionální rádia jsou nebo alespoň před lety byla. V poslední době už žádné rozhlasové vysílání neposlouchám.

Reganois

Rádio Krokodýl v Jihomoravském kraji :)

Emefej

Ano.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_%C4%8Des­k%C3%BDch_roz­hlasov%C3%BDch_­stanic

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hansel

Regionální rádia určitě mají smysl a neměly by být vytlačeny těmi celoplošnými. Ty celoplošné obvykle upřednostňují Prahu a Čechy a podporují pragocentrizmus. Špatným krokem bylo např. zceloplošnění rádia Kiss.

Ametyst

Ano, souhlasím. Ještě horší je, že politici si myslí, že media odrážejí názory a nálady lidí: to sotva, když mají centrálu v Praze a vlastníky v zahraničí.