Luke19

Výsev trávníku

Mám před domem pás, kde neroste tráva. Dneska jsem zeminu provzdušnil. Jak mám docílit toho aby zde rostla tráva. Nepotřebuji žádní extře trávní, ale ten klasický (v parcích atd) Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Kopit travní semeno, zasít a zalít. Po zasetí je dobré lehce semeno zapravit do půdy pomocí hrabiček. Potom už jenom čekat až se bude poprvé sekat

Další odpovědi
pusinka50

Doplním Drapa, že travní semeno koupíš buď v zahradnictví, anebo ve větších obchodech jako je Baumax, Obi, Bauhaus.
Stačí semeno volně poházet, kolik ho potřebuješ je dáno čtverečnými metry osévané plochy a hrabičkama ho jen lehce po zemi prohrábneš sem a tam, zaleješ, dál už si to poradí, je to plevel:-)