Miroslavst

Výše trestu za týrání

Četli jste to nebo viděli dnes ve zprávách? 23 letá žena, která od narození týrala svého syna a nakonec jej postavila do vařící vody dostala 32 měsíců.
http://www.no­vinky.cz/krimi/195428-zena-postavila-ctyrleteho-syna-do-varici-vody-pujde-za-to-do-vezeni.html
Nechci zasahovat do nezávislosti soudu, ale zajímá mne jen váš názor na tento odporný a hrůzný čin.
Copak je to normální!!!!!???
Doplňuji:
Nebylo by lepším trestem ji udělat to samé co ona udělala? Ale já myslím, že si ji spoluvězenkyně podají a vysvětlí ji co to ubližovat dětem znamená.
Pokud jsem dobře slyšel (je-li tu nějaký býv. vězeň, určitě potvrdí), že spoluvězni nedopřejí nic dobrého vrahům dětí, znásilnění atd. V hiearchii je takový zločinec úplně dole.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano Miroslave viděla jsem to. Podle mého názoru to není normalní matka a dala bych jí doživotí.

Další odpovědi
Marunka

bych jí zlámala ruky i nohy a nakopala pr.del, že by si v životě na ni nesedla.

anonym

Hnus fialovej,podvazat vajecniky,a zavrit nadosmrti,je mi zle jen a tu zrudu pomyslim.32 mesicu je smesne malo.Pamatujete na pani Cermakovou,jak ji pousteli byla usmevava,bez znamek vycitek,cely zivot pred sebou,ja nevim jestli ji to dal ve vezeni nejak znat ze zabila svoji holcicku.

Nuk nuk

Občas nechápu, podle jakých měřítek naši soudci udělují délky trestů. Za vraždu, týrání a znásilňování dětí, bych automaticky zaváděla doživotí a i tak mi to připadá jako dost lehký trest.

Normální to není, ale mě bohužel připadá, že takovýchto případů přibývá. HOvoří to jen o stupni degenerace lidstva, o ničem jiném.

Ano, také jsem několikrát slyšela, že vrazi dětí jsou ve věznicích mezi kriminálníky ta nejnižší kasta a také se tam podle toho s nimi zachází.

afro.minerva

Já si myslím, že by už takový člověk neměl mít děti. Nezaslouží si to. A doufám, že zhnije v kriminále a budou ji tam den co den spoluvězni týrat. U ní je to opravdu na místě. Možná si tak odžije alespoň krůpěj toho, co způsobila tomu malému chlapci.

anetadela1

Při těchto reportážích mi pokaždý vyhrnou slzy, nedokážu pochopit, jak to někdo může udělat.

To samý s mrtvým novorozenětem na kontejneru. Nechápu!

Já bych nechala takový lidi nejprve vykastrovat a pak zavřít až zčernaj.