Janula07

výše nového nájemného

Co mám napsat majiteli bytu ve kterém bydlím,že nesouhlasím s novou výší nájemného.Platím holý nájem 2200,– majitel chce 14063,–

Nejlepší odpověď
anonym

Co že ?!!! To je pomalu 7 násobek!!! Já bych ho hnal sviňským krokem a podal bych na něj stížnost!

Další odpovědi
Drap

Napst můžete cokoli, otázka je jestli po tom nájem změní, spíše asi ne. Jde podat i žalobu a potom rozhodne soud. Bohužel , osobně se domnívám, že soudy budou spíše na straně těch movitějších, jak to v poslední době sleduji.