Anička

vysazení HA

Po vysazení HA se nedostavovala menses,dostala jsem vyvolávací injekci.Po ní se dostavila slabá menses.Nasadila jsem na doporučení gynekoložky antikoncepci hned první deń a menses je pryč. Je to v pořádku? Je mi 46 let.

Nejlepší odpověď
Marky71

Nejedná se již spíše o klimaktérium?

Další odpovědi
Nuk nuk

Horomonální antikoncepce jsou především ty hormony. Lékař může odhadnout zda a která HA je úro vás vhodná, ale co zvíšená hladina toho kterého hormonu bude dělat s Vaším tělem, se dá odhadnout stěží. Je ale pravda, že některé druhy HA menstruaci zastaví.
Určitě bych Vám doporučila věc konzultovat s Vaším gynekologem.