Avatar uživatele
Registrovaný

vysazení HA

Po vysazení HA se nedostavovala menses,dostala jsem vyvolávací injekci.Po ní se dostavila slabá menses.Nasadila jsem na doporučení gynekoložky antikoncepci hned první deń a menses je pryč. Je to v pořádku? Je mi 46 let.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Pokročilý

Nejedná se již spíše o klimaktérium?

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Horomonální antikoncepce jsou především ty hormony. Lékař může odhadnout zda a která HA je úro vás vhodná, ale co zvíšená hladina toho kterého hormonu bude dělat s Vaším tělem, se dá odhadnout stěží. Je ale pravda, že některé druhy HA menstruaci zastaví.
Určitě bych Vám doporučila věc konzultovat s Vaším gynekologem.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1777
Zlatý mosoj 1529
Zlatý marci1 1377
Zlatý annas 1077
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 761
Zlatý quentos 743
Zlatý iceT 577
Zlatý zjentek 511

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.