zzzlatokopka

Vysáváte psa nebo kočku?

Nemyslím chlupy co z něj spadnou na zem, myslím nějakým speciálním nástavcem přímo zvíře?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)
Doplňuji:
Já toho našeho chlupatce (psa) vasávám, běžným kartáčkovým nástavcem, ale dělám to od štěněte, tak je v klidu, lehne si, a vegetí, bere to už jako drbání, dokonce to má rád, ukážu mu vysavač a vrtí ocasem, no je blázen já vím:-)))

Kocourek taky nechce:-((( Ani se nech ce koupat, nechá se jen otřít vlhkým hadříkem.

Slyšela jsem, že existuje nějaký speciální nástavec, tak mě zajímalo, zda ho někdo nemáte:-)

Nejlepší odpověď
Lurius

„Kocourek taky nechce“ xD
Doplňuji:
Já bych to bych nezkušel ani v kroužkové zbroji :D

Další odpovědi
ten který je

Ne,ten by se zbláznil.D

zjentek

u nás vysává fanynka mne a nepotřebuje ani nástavec ..ta se uměla narodit ;q

briketka10

nee kocour má z vysavače respekt,
jakmile ho vidí letí na zahrádku :))

alexandra

No to bych strašně ráda,ale to bych to musela kocourovi dělat od koťátka.Ten,když beru vysavač,tak se okamžitě tak schová,že ho hodinu nemůžu najít.To by dostal infarkt.Češu ho jenom když se vyvalí na bok a chce drbat.Ale to jenom chvilku.Jinak ty chlupy máme i v jídle.Jo,a kočky nekoupejte,to se nedělá,kočka se olíže sama.Proto by měla žrát trávu,aby mohla ty chlupy vyzvracet.

Drap

Ne, nevysávám

arygnoc

raz som to vyskúšal na sherym (ryšavý kocúr).
mal som týždeň tichú domácnosť, kocúr ma obchádzal asi na tri metre a tie pohľady!

mno, nič nového, podobne to dopadlo i pri pokuse o kúpel.
až na tie škrabance – tých som mal viac pri pokuse s vodou. shery samozrejme vyviazol bez škriabancov. :DD

;-Q

anonym

No tys jasnovidka?! Zrovna jsem mořila moji Kočku (mám kočku, co se jmenuje Kočka), Nejdříve jsem ji kartáčovala, ale to byly chuchvalce chlupů a pak jsem ji koupala, fénovala a zase kartáčovala, a zase hromada chlupů. Teď mi „přepeřuje“ 😁, ty chlupy jsou po celým baráku, horší, než od čoklů, co jsme mívali, protože tyhle chlupy lítaj. Jen jednou jsem na ni vzala ten malej vysavač, co se s ním vysává sedačka, nebo auto, takovej ten malinkatej a málem mi Kočka „lekla“ – musím to dávat do uvozovek, aby sis nemyslela, že si myslím, že kočky lekaj jako ryby 😁 Kde kse, to zkončila? Jo, …no prostě -nesnáší nic, krom kartáče. Vyhrožovala jsem jí, ale ona se mě nebojí, občas dělá, že mě snad ani nerozumí, tak nevím, napadlo mě, co kdybych zátěžovej koberec a trochu ji na něm pomuchlala? :-O :-O Anebo mokrý gumový rukavice, to jsem dělala psům, šlo to jako po másle, s touhle herečkou je to těžký, u všeho hned řve jako pavián

anonym

Ne, ale zvládla by to. I klíště z čumáku si nechá sundat. Je to rváč ale chápe že jí chceme pomoct.

Agneta

Šlo by to, ale né s nějakým horrorovým vysavačem. Určitě se na to něco prodává.
U kočky to není třeba, jsou čistotné, ale psi jsou čuníci, toho bych koupala ( s originálním psím šampónem) – a to zaručeně jde, to vím:D

Funna

stačí otevřít vdeře od skříně kde je vysavač, kočka nastraží uši…stačí zahrkat hadicí a kočka mizí – nejlépe úplně pryč z domu…takže odpověď je jasná…není z koho chlupy vysávat, i když bych to moc ráda udělala 🙂

redy

Jednou mi to radila kámoška – ale můj hafan si nedal říct.Když je třeba tak ho koupu,zkraje to byl horor.Nechtěl do vany,ale teď už de sám- udělá krok a už je tam.Dám mu do vany osušku(má vlastní) takže vanu nepoškrábe.Taky je zajimavý že do sprchy nechce, ale ve vaně sprcha mu nevadí.Jinak mám gumovej kartáč,a další věci.Jo a má rád čištění zubů. Oni to maj vychytaný stěma zubníma pastama pro pejsky 🙂

lota

Nevysávám, kočka by se jistě nenechala, před vysavačem zdrhá jen se s ním přiblížím.

Agneta

zjentku >>> ty jsi ale čuník…:DDD

zzzlatokopka

koukám, že nám tu někdo Zjentka maže, odpovídal terry a zmizelo to:-((( a přitom měl pravdu:-ooo

zzzlatokopka

alexandra když kocour spadne do vyjetého oleje, tak se okoupat musí:-DDD

anonym

když kocour spadne do vyjetýho oleje, tak je kratší doba grilování

Agneta

Sambo, správně ta věta zní: „když kocour spadne do vyjetýho oleje, tak je na Chánově kratší doba grilování“ :DDD

zzzlatokopka

Vzhledem k tomu, že mám Chánov hodně daleko, tak jsme ho okoupali, 2 jsme ho drželi (má cca 2 a půl kila) a jeden umýval. No horor, on nás přepral:-DDD

anonym

😁, Ale já moji kočku nedám, před chvílí spapkala macatýho pavouka 🙂

zzzlatokopka

Náš koocour chytá akorát slimáky, vždy do nich žduchá packou a diví se, že nezdrhají:-DDD

Agneta

alexandra >>> ano, speciální kočičí trávu:D

anonym

zlatooo!
taky ti kočka přepeřuje?

zzzlatokopka

Co to je? Myslíš jestli pelichá? Jo, sotva mi vleze na klín, tak jsem bílá:-(((

anonym

no právě, já mám taky všude samý chlupy, pak vylezu z jeskyně ráno do krámu a vypadám jak bezdomovec, ale nesmím se vrátit, kdybych hodila zpátečku, čekalo by mě tohle"http://ne­wyorkclassical­review.com/wp-content/upload­s/2014/10/car­m14_5096a-1.jpg

Agneta

„občas dělá, že mě snad ani nerozumí“-->> ta tvoje kočka, to je ale případ…ta snad umí počítat jen do deseti…:DDD

anonym

Tak já jsem jí dala jednoduchou otázku „ty neumíš mluvit? Co?“ a ona udělala tohle:
http://www.bul­vy.cz/wp-content/upload­s/2011/04/nejo%C5%A1kliv­%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-pes-7.jpg

zzzlatokopka

ale jazyk má venku, tak ti něco říct chtěla:-D

arygnoc

nj, bulvok.

;-Q

anonym

arygnoc, nesměj se, to jsou vážné rozhovory na úrovni! No, ježiš, tu kočku mám už od štěněte, a pak si ji spletu s naší želvou, tak náprava:http://img7.dre­amies.de/img/926/b/v4b4­vklm4mh.gif

redy

😁

zzzlatokopka

To je dobrý:-DDD vlevo párek v pravo šunka:-DDD