Avatar uživatele
zzzlatokopka

Vysáváte psa nebo kočku?

Nemyslím chlupy co z něj spadnou na zem, myslím nějakým speciálním nástavcem přímo zvíře?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)
Doplňuji:
Já toho našeho chlupatce (psa) vasávám, běžným kartáčkovým nástavcem, ale dělám to od štěněte, tak je v klidu, lehne si, a vegetí, bere to už jako drbání, dokonce to má rád, ukážu mu vysavač a vrtí ocasem, no je blázen já vím:-)))

Kocourek taky nechce:-((( Ani se nech ce koupat, nechá se jen otřít vlhkým hadříkem.

Slyšela jsem, že existuje nějaký speciální nástavec, tak mě zajímalo, zda ho někdo nemáte:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, briketka10, JájsemRaibek, marci1, lota, gecco před 3301 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lurius

„Kocourek taky nechce“ xD
Doplňuji:
Já bych to bych nezkušel ani v kroužkové zbroji :D

Upravil/a: Lurius

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Ne,ten by se zbláznil.D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

u nás vysává fanynka mne a nepotřebuje ani nástavec ..ta se uměla narodit ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nee kocour má z vysavače respekt,
jakmile ho vidí letí na zahrádku :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

No to bych strašně ráda,ale to bych to musela kocourovi dělat od koťátka.Ten,když beru vysavač,tak se okamžitě tak schová,že ho hodinu nemůžu najít.To by dostal infarkt.Češu ho jenom když se vyvalí na bok a chce drbat.Ale to jenom chvilku.Jinak ty chlupy máme i v jídle.Jo,a kočky nekoupejte,to se nedělá,kočka se olíže sama.Proto by měla žrát trávu,aby mohla ty chlupy vyzvracet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, nevysávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

raz som to vyskúšal na sherym (ryšavý kocúr).
mal som týždeň tichú domácnosť, kocúr ma obchádzal asi na tri metre a tie pohľady!

mno, nič nového, podobne to dopadlo i pri pokuse o kúpel.
až na tie škrabance – tých som mal viac pri pokuse s vodou. shery samozrejme vyviazol bez škriabancov. :DD

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No tys jasnovidka?! Zrovna jsem mořila moji Kočku (mám kočku, co se jmenuje Kočka), Nejdříve jsem ji kartáčovala, ale to byly chuchvalce chlupů a pak jsem ji koupala, fénovala a zase kartáčovala, a zase hromada chlupů. Teď mi „přepeřuje“ 😁, ty chlupy jsou po celým baráku, horší, než od čoklů, co jsme mívali, protože tyhle chlupy lítaj. Jen jednou jsem na ni vzala ten malej vysavač, co se s ním vysává sedačka, nebo auto, takovej ten malinkatej a málem mi Kočka „lekla“ – musím to dávat do uvozovek, aby sis nemyslela, že si myslím, že kočky lekaj jako ryby 😁 Kde kse, to zkončila? Jo, …no prostě -nesnáší nic, krom kartáče. Vyhrožovala jsem jí, ale ona se mě nebojí, občas dělá, že mě snad ani nerozumí, tak nevím, napadlo mě, co kdybych zátěžovej koberec a trochu ji na něm pomuchlala? :-O :-O Anebo mokrý gumový rukavice, to jsem dělala psům, šlo to jako po másle, s touhle herečkou je to těžký, u všeho hned řve jako pavián

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne, ale zvládla by to. I klíště z čumáku si nechá sundat. Je to rváč ale chápe že jí chceme pomoct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Šlo by to, ale né s nějakým horrorovým vysavačem. Určitě se na to něco prodává.
U kočky to není třeba, jsou čistotné, ale psi jsou čuníci, toho bych koupala ( s originálním psím šampónem) – a to zaručeně jde, to vím:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

stačí otevřít vdeře od skříně kde je vysavač, kočka nastraží uši…stačí zahrkat hadicí a kočka mizí – nejlépe úplně pryč z domu…takže odpověď je jasná…není z koho chlupy vysávat, i když bych to moc ráda udělala 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Jednou mi to radila kámoška – ale můj hafan si nedal říct.Když je třeba tak ho koupu,zkraje to byl horor.Nechtěl do vany,ale teď už de sám- udělá krok a už je tam.Dám mu do vany osušku(má vlastní) takže vanu nepoškrábe.Taky je zajimavý že do sprchy nechce, ale ve vaně sprcha mu nevadí.Jinak mám gumovej kartáč,a další věci.Jo a má rád čištění zubů. Oni to maj vychytaný stěma zubníma pastama pro pejsky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nevysávám, kočka by se jistě nenechala, před vysavačem zdrhá jen se s ním přiblížím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

zjentku >>> ty jsi ale čuník…:DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

koukám, že nám tu někdo Zjentka maže, odpovídal terry a zmizelo to:-((( a přitom měl pravdu:-ooo

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

alexandra když kocour spadne do vyjetého oleje, tak se okoupat musí:-DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

když kocour spadne do vyjetýho oleje, tak je kratší doba grilování

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Sambo, správně ta věta zní: „když kocour spadne do vyjetýho oleje, tak je na Chánově kratší doba grilování“ :DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Vzhledem k tomu, že mám Chánov hodně daleko, tak jsme ho okoupali, 2 jsme ho drželi (má cca 2 a půl kila) a jeden umýval. No horor, on nás přepral:-DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

😁, Ale já moji kočku nedám, před chvílí spapkala macatýho pavouka 🙂

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Náš koocour chytá akorát slimáky, vždy do nich žduchá packou a diví se, že nezdrhají:-DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

alexandra >>> ano, speciální kočičí trávu:D

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zlatooo!
taky ti kočka přepeřuje?

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Co to je? Myslíš jestli pelichá? Jo, sotva mi vleze na klín, tak jsem bílá:-(((

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no právě, já mám taky všude samý chlupy, pak vylezu z jeskyně ráno do krámu a vypadám jak bezdomovec, ale nesmím se vrátit, kdybych hodila zpátečku, čekalo by mě tohle"http://ne­wyorkclassical­review.com/wp-content/upload­s/2014/10/car­m14_5096a-1.jpg

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

„občas dělá, že mě snad ani nerozumí“-->> ta tvoje kočka, to je ale případ…ta snad umí počítat jen do deseti…:DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak já jsem jí dala jednoduchou otázku „ty neumíš mluvit? Co?“ a ona udělala tohle:
http://www.bul­vy.cz/wp-content/upload­s/2011/04/nejo%C5%A1kliv­%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD-pes-7.jpg

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

ale jazyk má venku, tak ti něco říct chtěla:-D

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

nj, bulvok.

;-Q

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

arygnoc, nesměj se, to jsou vážné rozhovory na úrovni! No, ježiš, tu kočku mám už od štěněte, a pak si ji spletu s naší želvou, tak náprava:http://img7.dre­amies.de/img/926/b/v4b4­vklm4mh.gif

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

😁

před 3300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To je dobrý:-DDD vlevo párek v pravo šunka:-DDD

před 3301 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek