Retko

Vysavani prachu z notebooku.

Odkazuju se na tema o prehrivani notebooku.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prehriva-se-notebook

Chtel bych se zeptat, zda nevadi kdyz vetrak ve spodu budu teda vysavat hodne vykonnym vysavacem, tedy zda odtud nevysaju i neco „dulezityho“. No asi je to komicke, ale prave to je duvod proc jsem to zatim neudelal.

Tak co vysavate tu nekdo? Podelte se se zkusenostmi, zda se toho nemam bat a zda se neco zlepsi?

Nejlepší odpověď
dave09

Vysávání spodních a zadních průduchů u svého notebooku jednou za čas provádím. Vždy nastavím vysavač na plný výkon a snažím se vysát co nejvíce prachu.
Po každém vysání je znát, že větráček nemusí běžet tak často a intenzivně jako předtím.
K uvolnění nějaké vnitřní součástky by nemělo dojít.
Rozhodně však doporučuji vysávat při vypnutém notebooku.:)

Další odpovědi
kenyrts

jo vysávám,ale používám vorwerk,který má koncovku(kruhovou) z jemných štětin,které se zasunutím,či vysunutím stávají jemnější či tvrdší,tuto koncovku používám v bytě na vysávání prachu místo prachovky.
samozřejmně,musí být člověk opatrný.

fortin

Nevysávat nic navíc. Vysál jsem tlačítko z klávesnice a kupodivu se ve filtru ztratilo.