fortin

Vysajete omylem nějakou věc. Co uděláte?

Co uděláte, když si všimnete při úklidu že jste něco malého vysáli vysavačem? Podíváte se co to bylo, nebo si řeknete že to nejspíš není nic důležitého nebo víte že něco bude chybět ale víte že je to ve vysavači a počkáte až to budete potřebovat?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Dříve jsem měl sáčkový, i když byl neprůhledný, tak se dalo „dotřepat“ k tomu, co jsem vysál, a případně to vyndat.

A teď mám bezsáčkový, a tam jde dobře vidět i sahat…

Ale zajímám se o to, co to bylo.

Další odpovědi
HerbiG

koukl bych se :D

panenka

mně se to stalo fortine už hodněkrát tento případ.vždy jsem dovysávala vytáhla pytlík a musela se podívat.no a pak jsem to na dvoře vyndala a hotovo

vecernice

Někdy radši nevidět!

anetadela1

Tak tohle moc neřeším. Když něco vysaju, tak to znamená, že to bylo na zemi a tudíž to asi nebylo tak důležitý. Protože kdyby jo, tak se to nebude válet po zemi, ne?

Michal

Podívám se co to bylo.

Q

Jedním z řešení je, že se dnes prodávají takové nádobky průhledné na mezi součást hadice a prý se to tam uchytí.. no nevím, zda-li to není jen reklamní trik

adavo

stává se to i mě většinou nějaká mensí hračka přestanu vysávat a vyndám to 🙂