Pipka

Bolí výrůstky dlouho?

Nemohla jsem došlápnout na paty už skoro vůbec. Doktor mi dal obstřiky do bolavých pat a koupila jsem si opatky a vložky do bot, ale i když to bolí méně, když jsem po směně, druhý den trpím. Přestane to vůbec někdy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Obstřik je k ničemu. Ultrazvuk, ultrazvukové rázy, magnetoterapie. Všechno je ale na měsíce.

Další odpovědi
Drap

Většinou jeden obstřik nepomůže. Přestane to většinou až po dlouhodobé léčbě. Navštiv znovu lékaře.

talka

Mně je odstranil lékař laserem.

cochee

Otec i máti měli ostruhy. Šli to rozdrtit ultrazvukem; máti o dva roky dříve – nadávala, že to vůbec nepřestalo bolet, ba možná ještě hůř. Za tři měsíce jsem se jí zeptal, co dělají ostruhy, že jsem ji už dlouho neslyšel fňukat 😉 a ona na mě zírala s otevřenou pusou, že ji to už nebolí, akorát si to ani neuvědomila kdy. Otec později totéž. Zřejmě ty výrůstky potřebují nějaký čas, než se rozpadnou a než je organismus resorbuje.

bolak

ještě že ses ji zeptal, jinak by si ani neuvědomila, že už není nešťastná :)

cochee

jsi uhodil hřeb na hlavu 🙂