ratatom

Vyroste marihuana bez hnojiv a speciálních prostorů?

Zajímalo by mě jestli se dá marihuana vypěstovat normálně v květináči v hlíně třeba ze zahrady, jako jakákoliv jiná kytka? Co jsem koukal po internetu tak každý řeší čím to hnojit jak a kde to vypěstovat a podobně. Mám tady nějaké semínka a chtěl bych je zkusit zužitkovat, ale nemám k tomu žádný speciální prostor, představoval jsem si že to normálně hodím do květináče třeba za okno kvůli slunku, sem-tam zaliju a to je vše. Vyrostlo by něco nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě vyroste. Výnos však je menší.

Další odpovědi
Lamalam

Vyroste, obsah účinných látek bude nižší.

gecco

Canabis ti vyklíčí i v lednici – v chladu a tmě…
Ale nevyroste a nevyzraje…
😉
Doufám, že ti tady nikdo neporadí, jak přesně (za jakých podmínek) dosáhnout slušného výnosu (znamenalo by to, že dotyčná/ý ví 😉…
😉
Experimentuj – ale bacha na sousedy, závisláky, závistivce a policajty…
😉
BTW – marihuana voní – nejen při sušení…
😉

Kryšpín

Neznalost zákona neomlouvá.
Něco málo je v zák. § 24, 168/1998 Sb.
§ 285 v zák. 40/2009.
Příloha 455/2009.
§ 36 v zák. 167/1998.

dr.luha

Běžné sklo nepropouští UV záření, takže rostliny nebudou mít dostatečné léčebné účinky.