Blecha

výrobce pc

Jaký je nejlepší výrobce PC ?

Nejlepší odpověď
rety

Nejlepší neexistuje. Všichni výrobci používají stejné komponenty. U stolních PC bývá od značkových výrobců (HP,DELL, Fujitsu,.....) problém že si spoustu komponent nechávají dělat speciálně pro ně a pokud se chcete s pc potom hrát, tak máte problém – nestandartně veliký zdroj, formát desky který se jinam nevleze atd. U notebooků to je jasné. O osobního a zkušenostního hlediska i tak ale doporučuji firmu DELL. Jsou dražší, ale vše mají vykompenzované svou kvalitou, pro myšleností a hlavně neuvěřitelnou zárukou NBD.

A jen drobné rejpnutí pro druhého přispěvovatele. Apple a Mac jsou jeda a ta samá firma a nedělají PC. I když už nějakou dobu jednou na PC kompentech, je to o něčem jiném.

Další odpovědi
SinceX

Teoreticky nikdo, každý má svoje klady a zápory ale podle mě s volně dostupných ACER ale je to moje mínění, hodně lidí má rádo MAC, APPPLE, MSI, HP je to hodně nekonkrétní otázka :))

Radovan M

Podlemě je to nakaždém z nás, já bych asi doporučil HP, možná i Acer. Je to věc názoru…