Džanička

Výroba ozdob na stromeček

Vyrábíte doma ozdoby na stromeček?Jaké a z jakých materiálů poraďte.
Doplňuji:
A můžete mi prozradit jaké ozdoby budete vyrábět?Já už nevím co mám vymyslet,syn potřebuje mít nápad do školky.Díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Můžete vyrobit ozdoby z pomerančů, citrónů – nakrájejte na kolečka, uschnou i na stromku. Nebo použijte ořechy zabalené v alobalu…

Nebo kupte barevný papír. Nastříhejte na proužky, konce slepte ať máte kruh, předtím propojte s dalším kolečkem. A máte řetez barevný. Barvy můžete střídat.

Nebo si sežeňte 2 dlouhé pruhy papíru a překládejte je přes sebe, a máte taky řetěz.

Můžete si ozdoby vytvořit z korálků, uháčkovat, fantazii se meze nekladou, ale to už bude asi pro syna náročnější vytvořit :) Ve školce jsme taky vyráběli řetězy

Další odpovědi
Michal Kole

Budu vyrábět ozdoby z papíru.

Koupil jsem si barevné čtvrtky.

bubukaa

já dělám se smotvrdnoucí hmoty třeba stromečky atd. vykrajovátkama až uschnou natřu temeprkama a postříkám lakem na vlasy nebo něcím takovím
ale jako ozdoby jsou pěkné i čokoládové penízky navléct na nit a pověsit nebo řetěz z papíru