výroba léků

Proč když léky dobře působí na myši, tak výroba těchto léků působící příznivě i na lidi trvá několik let..? Přeci léky (viry-nebo jak to nazvat) jsou obsažené ve stejném poměru pořád stejně-a nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Kéž by to bylo tak jednoduché jak je zde naznačováno!

Další odpovědi
Drap

Musí se vše důkladně ověřit, vyloučit všechny nežádoucí účinky, potom nastupují klinické testy na lidech, které jsou taky časově náročné,znovu se musí vše prověřit a pokud je vše v pořádku předloží se léčiva ke schválení. Teprve potom lze začít přemýšlet o výrobě.