paykaa

Výroba krabice na pizzu jak na to?

Chtěli bychom si sami vyrábět krabice pro naše pizzerie. Jaký stroj je potřeba na vyříznutí požadovaného tvaru a naděrování ohybů? dále bych se chtěl zeptat jestli víte, kde sehnat karton, ze kterého by se krabice vyráběly a jaký stroj je potřeba na potisk krabic? díky :)

Odpovědi
Drap

Pokud máš takovou představu, tak zavři pizzerii a vyráběj krabice. Lepenku koupíš u papírenských firem /pokud ji taky ovšem nechceš vyrábět sám/ Potom budeš potřebovat velkoformátové nůžky, Prostřihovací stroj, s konkrétní šablonou šablonou , kde lepenku prostříháš, některé dokáží i prolisovat současně místa pro ohyby. Dále potom zvolit způsob tisku na to pořídit stroj. Pokud máš v zásobě několik milionů, dej se do toho !

trpaslicek

U nas (v Ostrave) se obalovym materialem, at uz karton nebo plast, zabyva jedna chranena dilna. Mozna je nejaky mensi podnik i ve tvem okoli, ktery by byl schopny vytvorit krabice podle tveho prani vc.potisku. Kazdopadne pisete „pro nase pizzerie“ – tzn.asi nejaky retezec – tak jestli je to dobry business a spocitate si navratnost investice tak klidne kupte zarizeni o kterych pise Drap. 🙂

Pepa25

Obávám se, že v malém se vám to neoplatí a bude výhodnější kupovat už nastříhaní krabice od kartonářské firmy. Těch je víc, při větších odběrech určitě dají slevu …