bd

Vyřizovat rychlopas nebo risknout cestu s občankou,která mi propadne během dovolené?

Zdravím, od 24.8. do 1.9. jedu na dovolenou do Chorvatska, ale právě jsem zjistil, že mi 30.8. během dovolené propadne občanka. Myslíte, že má cenu si vyřizovat rychlopas za 1500 nebo to radši risknout bez něj?

Odpovědi
huxa

i při ztrátě občanky můžeš zažádat o vystavení takového papíru a ten ti na určitou dobu poslouží jako občanka; je to zadarmo či za pár korun :)

hanulka11

tak to jsi dost odvážnej – jestli stihneš rychlopas nyní..... mají toho všude tolik – někde udělají do pár hodin -nevím jak u vás …ale s tou občankou neriskuj a zažádej si rovnou o novou – než se vrátíš budeš ji mít připravenou