_Bůh_

Vyřešilo by současné problémy přijetí Ruska do NATO?

Rusko se nahnáním sta tisíc vojáků na hranice, kde nemají žádnou stálou základnu, stejně jen domáhá pozornosti. Samo o sobě je Rusko neschopné, je to stát, který má doslova ekonomiku na úrovni Itálie. A to Itálie není ani zdaleka nejsilnější ekonomikou v NATO. NATO je nejsilnější aliance na světě, a to nepočítám ani spojence NATO (zejm. Brazílie, Austrálie, Izrael, Egypt, Japonsko a Jižní Korea) – blíže viz seznam spojenců NATO: https://en.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Major_non-NATO_ally – v zásadě celý svět vyjma Ruska, Číny a Indie. A Indie se navíc s Čínou hádá o hranice, i mezi sebou o území bojovali.

Nestačilo by přijmout Rusko do klubu, aby přestalo brečet? Když už máme v NATO klauny typu Slováci, tak je to už asi stejně jedno.

Nejlepší odpověď
Kelt

Kdybys řekl, že chceš, aby ti vlci hlídali ovce, tak to udělá menší škodu než tato otázka.

Další odpovědi
Marty Koller

Nevyřešilo, jsou to dementi. Když nechtěj

Gus_Fring

Já bych to udělal naopak. Odpojíme se od NATO a pouze my a pár výjimečných, inteligentních států, které mají také své kazatele, by se mohlo k nám a Rusku přidat. Jen proč jsou Slováci klauni?

led

NAjlepšie by bolo zrušiť medzinárodné vojenské organizácie typu NATO, SEATO a podobne…

_Bůh_

Marty: Tak kdybychom třeba poslali dort a pozvánku?