jirka F

Vyřeší se všechny psychické problémy prací?

Když se člověk dokáže vzhledem ke své psychické diagnóze i chtít pracovat může mu to pomoct i na některé problémy. Psychického rázu.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Práce pomůže a neuškodí, ale co na to doktoři? Nic by si nevydělali…

Další odpovědi
zbyndo

Práca je pri niektorých diagnózach niečo ako terapia,ale nijako nevyrieši psychické problémy, bohužiaľ

Tw!st

Taktéž jsem přišel na to, že práce může řešit některé psychické problémy. Pochybuji ale že to bude fungovat na všechny psychické problémy.

aliendrone

Všechny ne, ale jsem skálopevně přesvědčen o tom, že pokud by lidé měli možnost/nutnost SMYSLUPLNÉ práce, vyřešilo by to cca 80% VŠECHj současných problémů. ;) :D :D

Kepler

Všechny asi ne, zvlášť když jde o jedince, který trpí nevysvětlitelným odporem k jakékoliv práci. Může to ale odvést pozornost od problému a zapomenout na něj. Výborné je třeba ucpávat výfuky aut sněhem, pak koukat z okna a bavit se tím jak sousedé vyšilují, že nemůžou nastartovat. Když není sníh, stačí PUR pěna.

Kajoch

Některé snad trochu utlumí,ale stejně se stále vrací..vrací…vrací…