Stilinski24

Jak se zbavit vyrážky po oholení nohou?

Potřebuji pomoct. Oholila jsem si nohy žiletkou, jen tak na sucho, protože jsem spěchala. Jo, taky vím, že to nebyl dobrý nápad. Teď mám vyrážku a nevím, jak se jí co nejrychleji zbavit. Myslíte, že by šly použít i dubové kapky?

Nejlepší odpověď
nyjono

Rychle nezbavíš. Pokožka potřebuje čas na zotavení.
Můžeš potřít nějakým hojivým gelem nebo jemným krémem. Ne mastným.
Ber to jako ponaučení. Na sucho holit pouze elektrickým.

Další odpovědi
Drap

Pozdě bycha honiti. Na zahojení je třeba čas. To nejde uspěchat.

Nela56

Taky se mi to už několikrát stalo.. Já osobně vždy namažu tea tree krémem z justu, nebo venistilem a po 2 dnech je pryč..

Hlada

Už nikdy takovou blbost nedělat.
Kdyby si příroda myslela, že nemáme mít na těle chlupy, měli bychom nejspíš šupiny.

elkon

Vy máte ale starosti, tak to neholte a máte klid.