STUDENTKAEVA

Vyrážíte letos na dovču a kam?

Doplňuji:
Tak si to užijte ať už jedete do Itálie nebo zůstáváte doma hlavně načerpejte energii a užijte si koupání!!!

Nejlepší odpověď
anonym

My co jsme dlouhodobě nezaměstnaní, tak nikam.
To je právě ten rozdíl proti vládě komunistů.
Tenkrát bylo za co, takže půl republiky sježděné.Od r.1992 dovolená žádná, protože na ni není.

Další odpovědi
anonym

Do Krkonoš.

Rocker

Na dva týdny do Itálie,potom na týden k rodičům a dva týdny na chalupu.

NikkiHeat

Letos tak max. na zahrádku kterou mám cca 6km od bydliště. Je to na Hané tak jsem si to pojmenoval Hanavaj......ale místo oceánu mám bazén o průměru 5 m.

Nazdar Bazar

Zřejmě do Benátek.

Dane

Letos žádná dovča.

Drap

Doufám že to vyjde. 3 týdny v Rychlebách

quentos

nejdál tak maximálně do Zlína za nejlepší kamarádkou ;{))> jináč pevně mám naplanovaný jen turnaj v Pardubicích, pak ještě možná na jeden den Prahu.

suaeda

Jednu relaxační dovolenou v termálkách na Slovensku mám za sebou. Nyní se chystám se spolupracovníky na tradiční víkendové zdolání řeky. A na podzim budou asi hory ve Slovinsku.

anonym

Na Slovensku jsem byla před pár dny, pojedu ještě jednou a pak na Balaton.

zjentek

já domů ..konečně tam, kde to miluju

anonym

Já klasicky na vandr a pak na Slovač.

gulag

Lahny ma pravdu !!!!! Palec !!!

Lamalam

Ano, vyrážíme na tři týdny na Madeiru.

Mc Merkurion

v první půli na maltu a ve zbytku na zlaté písky…

Chenda.

Ahoj, my chceme jet užít si ještě „podzimní“ Madeiru. Prý je tam krásně celý rok. Našli jsme dobrého průvodce po letišti https://www.cklub­.cz/letiste/ma­deira-airport takže nám stačí jen koupit si letenky, nějaké ubytko a jedem. Jsme nenároční cestovatelé, a plánováním moc neztrácíme čas:)

petra15

STUDENTKAEVA
Do Lidic ! Jsi na seznamu trollu ! A muzes si s Gulagem podat ruce, ty Lidice :(

Mc Merkurion

co pa? čím tě tak naštvala? dyť je to normální otázka,co máš furt s těma trollama…