maruš

Vyřazené brýle.

Před časem vybíraly charitativní organizace starší,nepoužívané brýle pro rozvojové země.Pokračuje tato akce ještě i nyní,popřípadě kde a na koho se obrátit.

Odpovědi
cochee

Kupodivu nic s aktuálním datem není k nalezení (hledal jsem jen krátce). Doporučoval bych nějaký takový starý článek vyhledat a kontaktovat ty osoby přímo, jestli je ještě sběr prováděn.