Rohlik

Vyrábí se obložené bagety zcela ručně?

Vyrábí se obložené bagety zcela ručně nebo je část zautomatizovaná? Pokud něco dělají stroje, tak jaká čast ve výrobním procesu to je? Kromě samotného balení samozřejmě.
PS: Myslím obložené bagety, které jsou k dostání na benzínkách či v supermarketech.

Nejlepší odpověď
Drap

Skládají se zcela ručně. Jednotlivé ingredience se čistí krájí a připravují strojově.

Další odpovědi
Nuk nuk

Záleží na výrobci, ale takové ty balené ve fólii jsou vyráběné částečně strojově. Minimálně krájení uzenin, sýrů a pak balení do té fólie projde strojem.