Pokročilý

Vyrábí ještě nějaká automobilka auta typu Dacia Logan MCV?

Máme Dacii v kombi, rok výroby 2008, ale už pomalu odchází, plechy hnijí, motor má tak ještě rok (nutno podotknout, že auto bylo často dost zatížené a najelo přes 100 000 km), jenže kromě Lady Largus nemůžeme nic stejného a nového sehnat a ten žigul se prodává jen v zemích bývalého SSSR. Kdo tohle auto vlastní, dobře ví proč tohle píšu. Všechna auta mají páté dveře jednotné a odklápění nahoru, Dacia dvojité a do stran, k tomu 7 sedadel, z toho když se 2 vytáhnou, prostoru je tam na spaní pro 2 lidi. Vyrábí tohle auto v licenci nějaká jiná automobilka? Moc děkuju.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V licenci asi těžko, samotná Dacia je licence Renaultu. Ale můj syn je naprosto unešený ze Seatu Alhambra a když jsem si ten kočár prohlídl, dal jsem mu zapravdu. Neskutečně prostorné a pohodlné, spousta vychytávek. Třeba druhé dveře posuvné - super!

Další odpovědi:

Bronzový

Každé druhé MPV má kufr větší než Logan , a že by byl po 100 000 km v háji ? To je blbost .WV Sharan ,Seat Alhambra,Ford C max ,Citroen Grand C4 Picasso a 100 dalších - ale to bude asi jiná cenová kategorie , a tam pasuje jen Dacia Dokker a Lodgy nebo už zminovaný Logan kombi .

Zlatý

Vždyť se kombi dále vyrábí a za velmi přijatelné ceny.
https://www.dacia.cz/…

100 000 km je málo. Motor by určitě najede více. Musí ovšem dostat základní předepsanou údržbu.
Karoserie nebyly pozinkované , koroze by odpovídala. Jak v současné době, nevím.
O auta je velký zájem a čeká se na ně cca 1/2 roku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 999
Stříbrný cukrar 900
Zlatý mosoj 782
Zlatý Kepler 634
Zlatý gecco 478
Zlatý Edison 331
Zlatý Dochy 320
Zlatý led 305
Zlatý Hlada 289
Stříbrný honza19hk 288

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.