zjentek

Vypukne letos i zde vánoční soutěž?

Různý komunitní weby před Vánocemi různě soutěží. Předbíhají se. V rozšíření nové a udržení stávající komunisty. Je pomalu prosinec. Vánoce by měly být Vánoce. Děkuji !;

(A to neplatí jen o webech, Vánoce jsou Vánoce, o ostatním ani nemluvě.. https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/ledni-medvedi-z-brna-dostali-predcasny-vanocni-darek-40305530?dop-ab-variant=101&seq-no=5&source=hp&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null )

Nejlepší odpověď
nyjono

O vypuknutí čehokoli mám zcela jiné představy. Ale jestli tady nějaká vánoční soutěž bude, už je, vzhledem k dnešnímu prvnímu adventu, nejvyšší čas

Další odpovědi
jirka F

Těžko říct,ale kdyby to šlo tak by bylo dobré hrát o brýle virtuální reality a jak jsem viděl ceny tak by se zdejší web asi prohnul.Takže to asi nepůjde no necháme se překvapit.

Edison

Mno… já bych to viděl na soutěž o brýle virtuální reality… s růžovým průzorem… 😁

dudu

Chápu dobře tvoji koledu udržet zde stávající komunisty? I ty jeden zakuklený bolševiku!

zjentek

Edison, dudu- jak staří, tak blbí…

zjentek

Jirkof, netřeba být neskromný… to já bych navrhoval soutěžit třeba o prostý, cestovní cup na kávu. Měl by být min. z bambusovýho dřeva, aby se z něj člověk mohl spokojeně napít i bez toho, že by při každým doušku přemýšlel, kolik loků je potřeba, aby se definitivně otrávil. Což tady bylo už mnohem dříve! (;

(Viděl jsem i pěkný z keramiky… tvrzený.)

zjentek

Nyjono, mohlo by se to stihnout. Taková svižná soutěž pro bystré… taková bleskovka. (;